DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Léčení

Vítejte ve světě zázraků léčení.

Zde vám nabízím své léčitelské služby - Krystaloterapie,  Kvantové unášení a Reiki.

 

 Oblast léčení lidí mne vždycky přitahovala...heart

 

Ať už to byli šamani, naše Já, duchovní léčitelé, psychoterapie, energie, kameny, vesmír či andělé, vždy jsem hltal informace a vědění o těchto oblastech.

Většina nemocí je výsledkem kombinace několika faktorů, jež se projevuje jako nerovnováha v jednotlivých rovinách, ale která se nakonec vždy projeví ,pokud s tím nic neděláme, fyzickým onemocněnním. Může se jednat o emoční, mentální či spirituální nevyrovnanost, v některých případech dochází k přerušení kontaktu mezi fyzickým tělem a jeho elektromagnetickým obalem, jiné energetické poruchy mohou vyvolat faktory spojené s okolním prostředím, jako jsou geopatogenní zóny.

Krystaly léčí holisticky, působí současně na fyzické, emoční, mentální i spirituální rovině. Dokonale slaďují energie a odstraňují nerovnováhu tím, že se dostanou až ke kořenu problému. Pracují na základě vibrací a uvádějí do rovnováhy auru, tedy elektromagnetický obal, který obklopuje každého člověka. Jejich vibrace pronikají tělem a aktivují spojovací body s čakrami které regulují vibrace těla. Čakry jsou energetická centra která jednak převádějící životní energii z kosmu do našeho fyzického organismu ale také zpracovávají energie našich zkušeností na všech  lidských rovinách a vrací ji zpět do vesmíru. Když se energie v centrech z nějaké příčiny zablokuje, vznikne disharmonie funkce a to způsobí např. bolest či onemocnění.

Krystaly léčí auru a přes léčení aury se vyléčí fyzické tělo. Aura je spojena s tělem přes systém čaker. Regenerace energií čakrového systému vede k vyléčení všech úrovní mentálního a spirituálního těla a duše.

První  způsob léčení který můžete  zvolit, nebo který vám můžu doporučit, je tedy  léčení světlem- 

Krystaloterapie

 

  •  léčivá procedura začíná pro mne vždy přípravou a vyladěním se , formou motlitby o Boží  požehnání vedení léčivého procesu dle Boží vůle , dále podle intuice  žádám o spolupráci vesmírnou energii Reiki, anděly, nanebevzaté mistry či přítomnost Já Jsem...Také používám působení Kvantového unášení. viz.níže

( podotýkám, že od Vás se nevyžaduje pro léčení jakákoliv víra v Ježíše či jiného Boha, snad jen víra v to , že  vyléčení  je možné...smiley)

  • hlavní způsob práce je  zaměřen na práci s krystaly a jejich působením na všechny složky lidského nástroje tzn.tělo, mysl, emoce a všechny energetická těla a centra.
  • krystaly a drahé kameny jsou mocnými pomocníky při léčení svou prastarou silou a moudrostí zrozenou v nitru země. Byly už od pradávna používány k mnoha účelům. Ostatně víte, že kdyby nebylo křemíku,  jakožto nosiče dat, tak byste si ted´ díky němu neprohlíželi váš PC ?
  • minimální  potřebný čas  základní sestavy pro posílení a stabilizaci aury je cca. 15 min., po ní teprve následuje aktivace a energetizace čaker generátorovým krystalem a konkétní práce na potřebných změnách sestavením speciální sestavy max. 35 - 50 min. Celkový potřebný čas pro dostatečně hluboký proces je tak asi 60 - 80 min. U rozšířených intenzivních sestavách 90 - 110 min.
  • cena je podle délky procedury 300 - 700 Kč

 

Druhý způsob léčení kterým se momentálně zabývám je založen v základu na umožnění působení přítomnosti čistého uvědomění, které je  základnou a podstatou nás všech, na vaše tělo a  všechny další složky vašeho lidského nástroje. Vaše lokální pole se tak prozáří silou přítomnosti čistého uvědomění a tím se započne dokonalý hojivý proces ve vašem organismu - je to Kvantové Unášení (KU)

 

  • Uděláme vstupní ohodnocení intenzity problému

 

  • ...dále zahájím KU, uvědoměním si čistého uvědomění a setrváním po potřebnou dobu. Zpravidla stačí jen pár sekund až minut, pro pocítění zlepšení či úplného vymizení problému. Jindy je potřeba působení opakovat nebo provést rozšířené KU, cca. 15-45 minut.

 

  • to je vše! Tak je to jednoduché. Nemusím dělat nic. Vše udělá dokonale svou moudrostí  čisté uvědomění.

 

  • tato metoda je tedy jednoduchá,  rychlá, bezbolestná a neinvazivní. Nemůžu vám tedy nijak ublížit.yes

 

Kvantové unášení je vědecká metoda léčení, která snižuje bolest a podporuje hojení.

 

 

Podrobnosti o léčení a průběhu se dozvíte v samostatných podsekcích léčení...

 

'' Nejtěžší úkol je vyléčit sám sebe''